Головна Реєстрація до дитсадка Конкурси, події Відеогалерея Звітування про позабюджетні кошти Прозорість та відкритість закладу Дистанційне навчання Меню Звернення громадян

Завідуюча - Туранська Тетяна Миколаївна.

Освіта: Київський державний педагогічний інститут, викладач дошкільної педагогіки і психології, методист дошкільного виховання.

Педагогічний стаж роботи 42 роки. Очолює колектив дошкільного закладу з 1997р.Неодноразово нагороджувалась за сумлінну працю грамотами управління освіти Вінницької облдержадміністрації та управління освіти Вінницької міської ради.

Спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання "Вихователь-методист".

Вихователь-методист - Стахміч Євгенія Сергіївна

Освіта: Вінницький комунальний гуманітарно-педагогічний коледж, вихователь дітей дошкільного віку; Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку; Тернопільський національний економічний університет, спеціаліст з фінансів.

Педагогічний стаж роботи 13 років. Працює на посаді вихователя-методиста з 2015р. Нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Переможець конкурсу "Вихователь року - 2008" у номінації "Вихователь-творець"