Реєстрація до дитсадка

Для того, щоб зареєструвати дитину в єдиній електронній черзі, зайдіть будь-ласка на сайт Вінницької міської ради за посиланням:  https://www.vmr.gov.ua/reiestratsiia-do-dytiachoho-sadochku

Шановні батьки!

Ми раді вітати Вас на сайті КЗ «ДНЗ №57ВМР»
«Дружна сімейка».

Зарахування дітей в ЗДО у 2023/2024 навчальному році  проводиться тільки за умови попередньої реєстрації в електронній черці до дитячих садків Вінницької міської ради.
У разі зміни статусу вашої дитини у черзі на "Є можливість зарахування", вам обов'язково зателефонують з садочка!

За довідками звертайтесь за тел. 561-227
(вхід в приміщення  заборонено).

Для зарахування в заклад необхідно надати наступні документи:

• Заява про зарахування дитини до ЗДО, написана від руки (друкований варіант не дозволяється). Зразок написання заяви можна завантажити тут.

Для зарахування дітей з числа внутрішньо переміщених осіб пишеться заява встановленого зразка (завантажити).

• Довідка від лікаря про стан здоров'я (форма 086-1/о), в якій зазначено, що дитина може відвідувати ЗДО (наявність саме такого формулювання обов'язкова, зверніть на це увагу лікаря), а також фраза "Копія карти щеплень додається" або "Копія форми 063 додається". Якщо лікар в друкаваній довідці дописує від руки, то на записі ставиться додатова печатка лікаря.
Довідка від лікаря про епідоточення, дійсна 3 дні з дати видачі.

• Копія картки щеплень з усіма щепленнями відповідно віку дитини, завірену мокрою чіткою печаткою, підписом лікаря та штампом поліклініки або ЦПМСД.  В разі відсутності щеплень  - довідка (заключення) від ЛКК про протипокази до щеплень;

• Форма поточного статусу заявки в ЗДО (видруковується із електронної черги з розділу "Перевірка статусу заявки за номером свідоцтва про народження"); Можна перевірити тут

• Оригінал та ксерокопія свідоцтва про народження дитини;
• Довідка про місце реєстрації дитини. Якщо дитина зареєстрована не у м.Вінниця, то додатково ще подається копія паспорта одного з батьків (сторінки 1,2,11).

• Згода на збір та обробку персональних даних (в роздрукований бланк вписуєте Ваші дані).

* Бланк згоди на обробку даних можна завантажити тут.

*Зразок заповнення бланку на  обробку персональних даних

• Паспорт особи (батька або матері), яка прийшла оформляти дитину в садочок (оригінал);

• Всі документи вкласти в папку з тонкого картону на зав'язках ;

• 10 аркушів А4, файли по кількості документів.

* З Статутом КЗ "ДНЗ №57 ВМР" можна ознайомитись у рубриці "Прозорість та відкритість закладу", перейшовши за посиланням.

Для дітей пільгових категорій законодавством передбачено пільги щодо оплати за харчування в ЗДО.
Для пільгових категорій додатково необхідно оформити наступні документи у двох екземплярах (оригінал і копія) з подальшим поновленням 1 раз на 6 місяців до 20 числа:

Діти з особливими освітніми потребами (ООП)
2. Копія посвідчення дитини з ООП
3. Копія свідоцтва про народження.
Діти з малозабезпеченої сім'ї:
2. Копія свідоцтва про народження.
3. Довідка з управління соціального захисту населення в тому, що вони отримуют державну допомогу.

Діти - сироти ( знаходяться під опікою)
2. Копія свідоцтва про народження.
3. Витяг з рішення ВМР ( про призначення громадян опікунами )
4. Витяг з рішення ВМР ( про надання статусу дитини- сироти)

Діти з багатодітної сім'ї.
2. Копія свідоцтва про народження всіх дітей
3. Копія посвідчення багатодітної сім'ї чи Управління соціального захист населення.

Діти учасників АТО-ООС

2. Копія свідоцтва про народження.
3. Копія посвідчення АТО.

Діти внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів

1. Довідка про відовідну категорію пільг або копія посвідчення

2. Копія свідоцтва про народження дитини

3. Заява (зразок можна завантажити тут  )

УВАГА! Для оформлення даної пільги сканкопії перелічених вище документів потрібно надіслати на електронну пошту ЦБ №3 із зазначенням в темі листа номеру садочка, № групи, прізвище, ім'я вихованця, "Оформлення пільги". Документи надсилати одним листом на ел.адресу cb_3@ukr.net.

Для оформлення пільги один екземпляр (копія) залишається в садочку, другий батьками особисто подається в Централізовану бухгалтерію №3 (відділ батьківської плати) за адресою: вул. Стрілецька, 48а (район ДК "Зоря") з 9.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00. Телефон для довідок 612-172

Перерахунок батьківської плати здійснюється з дня подачі документів.

Відповідальність за оформлення документів  для пільгових категорій дітей покладається особисто на батьків. У разі  не подання (вчасного поновлення) документів у Централізовану бухгалтерію №3 плата за харчування дітей в ЗДО буде нараховуватись у повному обсязі.