Про садок

Заклад дошкільної освіти №57 "Дружна сімейка" розташований у центрі мікрорайону Вишенька, по вулиці Келецькій, 74. Прикрашає територію садочка лісо-паркова смуга з багаторічних дубів-велетнів, лип, берізок та різних видів хвойних дерев.

Наш садок має пріоритетний напрямок - інтелектуальний розвиток.

В закладі функціонує 11 груп загального розвитку, які укомплектовані згідно віку дітей:

2 групи -  раннього віку (1,5 - 3р);

9 груп - дошкільного віку (3-6(7)р.).

На сьогоднішній день в садочку росте і виховується 280 дітей.

В організації освітнього процесу колектив ЗДО керується Законом України  "Про освіту" (2017),  "Про дошкільну освіту", оновленим "Базовим компонентом дошкільної освіти", Положенням про дошкільний навчальний заклад, освітньою програмою виховання та навчання дітей від 2-х до 7-ми років "Дитина".

У закладі створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку особистості, а саме:

є простора музична зала;

спортивна зала;

облаштувана ресурсна кімната.

ігрові майданчики для кожної вікової групи;

групові кімнати, в яких створено предметно-розвивальне середовище;

педагогічний кабінет;

профілактично-лікувальний кабінет;

Педагогічний колектив високопрофесійний, творчий, постійно працює над удосконаленням форм і методів навчання та виховання дітей. У своїй роботі педагоги використовують інноваційні методики та технології: Л.Б.Фесюкової "Виховання казкою", Н.Харченко "Формування навичок міркування", Н.Гавриш "Розвиток мовлення дітей засобами художнього слова", ТРВЗ-технології,впроваджується курс "Осііта для сталого розвитку"

Вихователі нашого закладу переконані, що неталановитих дітей не буває. А для того, щоб краще розкрити здібності та нахили дітей, в садочку ведуть свою роботу гуртки:

Вокалу "Веселка",

Шахової логіки "Маленькі мислителі",

Театралізованої діяльності "Казкарик";

Життя у ЗДО змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків. які є учасниками і гостями спільних заходів: розваг, свят, майстер-класів, колективних переглядів, тощо. Батьки є нашими порадниками, критиками, помічниками.

Пріоритетні напрямки

освітньої діяльності закладу

1. Виховання гармонійно і різнобічно розвиненої особистості, створення сприятливих умов для реалізації кожною дитиною свого природного потенціалу.

2. Вдосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи, спрямованої на активізацію рухового режиму, надання йому оздоровчого спрямування, дієвого медико-педагогічного контролю.

3. Формування у вихованців творчого ставлення до життя, схильність до експериментування, дослідництва, самостійних відчуттів, логічних основ міркування.

4. Забезпечення наступності між дошкільним закладом, родиною і школою у формуванні життєвої компетентності та морально-духовного розвитку дитини.

5. Створення повноцінного соціального середовища.

Освітні завдання на 2021-2022 навчальний рік, визначені річним планом роботи

1) Формування еколого-прородничої компетенції дошкільників шляхом інтегрування освіти для сталого розвитку в освітній процес
2) Організацію партнерської взаємодії з родинами вихованців із застосуванням сучасних інтернет-технологій.
3) Активізацію роботи з формування соціально-комунікативної компетенції дітей дошкільного віку в т.ч. із використанням методів інтерактивної взаємодії