Про садок

Заклад дошкільної освіти №57 "Дружна сімейка" розташований у центрі мікрорайону Вишенька, по вулиці Келецькій, 74. Прикрашає територію садочка лісо-паркова смуга з багаторічних дубів-велетнів, лип, берізок та різних видів хвойних дерев.

Наш садок має пріоритетний напрямок - інтелектуальний розвиток. В закладі функціонує 11 груп загального розвитку, які укомплектовані згідно віку дітей:

2 групи -  раннього віку (1,5 - 3р);

9 груп - дошкільного віку (3-6(7)р.).

На сьогоднішній день в садочку росте і виховується 308 дітей.

На щоденному контролі у адміністрації ЗДО стоїть питання організації харчування. Відповідно до "Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах" дошкільники забезпечені 3-х разовим харчуванням, згідно норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №1591 від 22.11.2004р. Харчування смачне, здорове, різноманітне, за потреби дієтичне.

В організації освітнього процесу колектив ЗДО керується Законом України  "Про дошкільну освіту", "Базовим компонентом дошкільної освіти", Положенням про дошкільний навчальний заклад програмою виховання та навчання дітей від 2-х до 7-ми років "Дитина".

У закладі створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку особистості, а саме:

є простора музична зала;

спортивна зала;

ігрові майданчики для кожної вікової групи;

групові кімнати, в яких створено предметно-розвивальне середовище;

педагогічний кабінет;

профілактично-лікувальний кабінет;

Педагогічний колектив високопрофесійний, творчий, постійно працює над удосконаленням форм і методів навчання та виховання дітей. У своїй роботі педагоги використовують інноваційні методики та технології: Л.Б.Фесюкової "Виховання казкою", Н.Харченко "Формування навичок міркування", Н.Гавриш "Розвиток мовлення дітей засобами художнього слова", Г.Підкурганної "Дитяча творчість", І Стеценко "Логіки світу".

Вихователі нашого закладу переконані, що неталановитих дітей не буває. А для того, щоб краще розкрити здібності та нахили дітей, в садочку ведуть свою роботу гуртки:

Вокалу "Веселка",

Шахової логіки "Маленькі мислителі",

Театралізованої діяльності "Казкарик";

Життя у ЗДО змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків. які є учасниками і гостями спільних заходів: розваг, свят, майстер-класів, колективних переглядів, тощо. Батьки є нашими порадниками, критиками, помічниками.

Пріоритетні напрямки

освітньої діяльності закладу

1. Виховання гармонійно і різнобічно розвиненої особистості, створення сприятливих умов для реалізації кожною дитиною свого природного потенціалу.

2. Вдосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи, спрямованої на активізацію рухового режиму, надання йому оздоровчого спрямування, дієвого медико-педагогічного контролю.

3. Формування у вихованців творчого ставлення до життя, схильність до експериментування, дослідництва, самостійних відчуттів, логічних основ міркування.

4. Забезпечення наступності між дошкільним закладом, родиною і школою у формуванні життєвої компетентності та морально-духовного розвитку дитини.

5. Створення повноцінного соціального середовища.

Завдання на 2018-2019 навчальний рік

1. Громадянське виховання через формування правової культури дошкільників
2. Створення педагогічних умов художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку;
3. Підвищення іміджу педагога дошкільного закладу шляхом формування психолого-педагогічної та загальної культури.