Про садок

Заклад дошкільної освіти №57 "Дружна сімейка" розташований у центрі мікрорайону Вишенька, по вулиці Келецькій, 74. Прикрашає територію садочка лісо-паркова смуга з багаторічних дубів-велетнів, лип, берізок та різних видів хвойних дерев.

Наш садок має пріоритетний напрямок - інтелектуальний розвиток.

В закладі функціонує 11 груп загального розвитку, які укомплектовані згідно віку дітей:

2 групи -  раннього віку (1,5 - 3р);

9 груп - дошкільного віку (3-6(7)р.).

На сьогоднішній день в садочку росте і виховується 280 дітей.

В організації освітнього процесу колектив ЗДО керується Законом України  "Про освіту" (2017),  "Про дошкільну освіту", оновленим "Базовим компонентом дошкільної освіти", Положенням про дошкільний навчальний заклад, освітньою програмою виховання та навчання дітей від 2-х до 7-ми років "Дитина".

У закладі створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку особистості, а саме:

є простора музична зала;

спортивна зала;

облаштувана ресурсна кімната.

ігрові майданчики для кожної вікової групи;

групові кімнати, в яких створено предметно-розвивальне середовище;

педагогічний кабінет;

профілактично-лікувальний кабінет;

Педагогічний колектив високопрофесійний, творчий, постійно працює над удосконаленням форм і методів навчання та виховання дітей. У своїй роботі педагоги використовують інноваційні методики та технології: Л.Б.Фесюкової "Виховання казкою", Н.Харченко "Формування навичок міркування", Н.Гавриш "Розвиток мовлення дітей засобами художнього слова", ТРВЗ-технології,впроваджується курс "Осііта для сталого розвитку"

Життя у ЗДО змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків. які є учасниками і гостями спільних заходів: розваг, свят, майстер-класів, колективних переглядів, тощо. Батьки є нашими порадниками, критиками, помічниками.

Пріоритетні напрямки

освітньої діяльності закладу

1. Виховання гармонійно і різнобічно розвиненої особистості, створення сприятливих умов для реалізації кожною дитиною свого природного потенціалу.

2. Вдосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи, спрямованої на активізацію рухового режиму, надання йому оздоровчого спрямування, дієвого медико-педагогічного контролю.

3. Формування у вихованців творчого ставлення до життя, схильність до експериментування, дослідництва, самостійних відчуттів, логічних основ міркування.

4. Забезпечення наступності між дошкільним закладом, родиною і школою у формуванні життєвої компетентності та морально-духовного розвитку дитини.

5. Створення повноцінного соціального середовища.

Освітні завдання на 2022-2023 навчальний рік, визначені річним планом роботи

1) Створення умов для виховання патріотично свідомого дошкільника з високими морально-духовними якостями засобами національно-патріотичного виховання.
2) Сприяти удосконаленню культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв'язного мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів.
3) Підвищення інформаційно-комунікативної компетентності педагогів як необхідної умови успішності професійної діяльності.
4) Продовжувати розширювати і оновлювати форми, види та зміст співпраці з родинами, забезпечувати прозорість і відкритість роботи закладу через контент веб-сайту, спільнот відкритих груп в соціальних мережах.