Історія закладу

В далекому 1975 році на картопляному полі в кінці Вишеньки зустрілися два директори: виробничо-художнього об'єднання "Вінничанка" і картографічної фабрики, і вирішили подарувати дітям казковий дім. Засновником дошкільного закладу є Вінницька міська рада. Через рік, в 1976 році закінчилось будівництво дошкільного закладу. Ключі від садочка передано першій завідуючій Бубирь Майї Іванівні. З червня по вересень 1976р йшла копітка робота по підготовці закладу до прийому перших вихованців. З початку навчального року в садочку запрацювало 12 груп. На посаді завідуючої Майя Іванівна пропрацювала 7 років. За цей час вона зуміла організувати творчий колектив та створити належні умови для навчання та виховання дітей

У 1983р. завідуючою ДНЗ стала Колесникова Людмила Михайлівна. За час роботи Колесникова Л.М. проявила себе як гарний організатор, творчий педагог, людина з високою професійною майстерністю, активною життєвою позицією, яка зробила великий внесок у розвиток ДНЗ.

З червня 1997р. колектив дошкільного закладу очолює  талановитий педагог та керівник Поповська Тетяна Миколаївна. Завдяки зусиллям Тетяни Миколаївни та колективу ДНЗ у садку з'явилась спортивна зала, відкрито ще одну групу для дітей раннього віку, обладнано школу мислення. Садок приймає активну участь  і стає неодноразовим переможцем конкурсів: "Чарівна квітка", "Вихователь року", "Кращий методичний посібник". До 2003 року кожна група ДНЗ отримує профільне спрямування. А у 2004 році садок стає профільним з поглибленим вивченням інтелектуального розвитку.

В 2016р дошкільний заклад відзначив свій 40-літній ювілей. Всі ці роки колектив садочка дарує свою любов, ніжність, ласку, виховує і навчає маленьких громадян нашої держави. За цей період садочок випустив більше 2000 діток.