Про садок

Дошкільний навчальний заклад №57 "Дружна сімейка" розташований у центрі мікрорайону Вишенька, по вулиці Келецькій, 74. Прикрашає територію садочка лісо-паркова смуга з багаторічних дубів-велетнів, лип, берізок та різних видів хвойних дерев.

Наш садок має пріоритетний напрямок - інтелектуальний розвиток. В закладі функціонує 11 груп загального розвитку, які укомплектовані згідно віку дітей:

2 групи -  раннього віку (1,5 - 3р);

9 груп - дошкільного віку (3-6(7)р.).

На сьогоднішній день в садочку росте і виховується 335 дітей.

На щоденному контролі у адміністрації ДНЗ стоїть питання організації харчування. Відповідно до "Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах" дошкільники забезпечені 3-х разовим харчуванням, згідно норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №1591 від 22.11.2004р. Харчування смачне, здорове, різноманітне, за потреби дієтичне.

В організації навчально-виховного процесу колектив ДНЗ керується Законом України  "Про дошкільну освіту", "Базовим компонентом дошкільної освіти", Положенням про дошкільний навчальний заклад, програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт", програмою виховання та навчання дітей від 2-х до 7-ми років "Дитина".

У закладі створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку особистості, а саме:

є простора музична зала;

спортивна зала;

ігрові майданчики для кожної вікової групи;

групові кімнати, в яких створено предметно-розвивальне середовище;

педагогічний кабінет;

профілактично-лікувальний кабінет;

Педагогічний колектив високопрофесійний, творчий, постійно працює над удосконаленням форм і методів навчання та виховання дітей. У своїй роботі педагоги використовують інноваційні методики та технології: Л.Б.Фесюкової "Виховання казкою", Н.Харченко "Формування навичок міркування", Н.Гавриш "Розвиток мовлення дітей засобами художнього слова", Г.Підкурганної "Дитяча творчість", І Стеценко "Логіки світу".

Вихователі нашого закладу переконані, що неталановитих дітей не буває. А для того, щоб краще розкрити здібності та нахили дітей, в садочку ведуть свою роботу гуртки:

Вокалу "Веселка",

Шахової логіки "Маленькі мислителі",

Театралізованої діяльності "Казкарик";

Життя у ДНЗ змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків. які є учасниками і гостями спільних заходів: розваг, свят, майстер-класів, колективних переглядів, тощо. Батьки є нашими порадниками, критиками, помічниками.

Пріоритетні напрямки

освітньої діяльності закладу

1. Виховання гармонійно і різнобічно розвиненої особистості, створення сприятливих умов для реалізації кожною дитиною свого природного потенціалу.

2. Вдосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи, спрямованої на активізацію рухового режиму, надання йому оздоровчого спрямування, дієвого медико-педагогічного контролю.

3. Формування у вихованців творчого ставлення до життя, схильність до експериментування, дослідництва, самостійних відчуттів, логічних основ міркування.

4. Забезпечення наступності між дошкільним закладом, родиною і школою у формуванні життєвої компетентності та морально-духовного розвитку дитини.

5. Створення повноцінного соціального середовища.

Завдання на 2017-2018 навчальний рік

1. Формування логіко-математичної компетентності дітей в процесі сенсорного та логіко-математичного розвитку;
2. Створення педагогічних умов художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку;
3. Розвиток креативних здібностей та виховання морально-естетичних почуттів в процесі театралізованої діяльності дошкільників.