Пріорітетний напрямок діяльності

Наш дитячий садок має пріоритетний напрямок освітньої діяльності - інтелектуальний розвиток

Пріоритетні завдання

1.Виховання гармонійно і всебічно розвиненої особистості, створення умов для реалізації кожною дитиною свого природного потенціалу.

2.Удосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи, спрямованої на активізацію рухового режиму, надання йому оздоровчого характеру.

3.Розвиток інтелектуального потенціалу дошкільників шляхом використання новітніх інноваційних технологій.

4.Виявлення та розвиток нахилів і задатків дошкільників. Створення умов для дитячої творчості, як універсальної форми психічної активності розвитку дитини.

Пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік

1. Створення педагогічних умов художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку;
2. Формування логіко-математичної компетентності дітей в процесі сенсорного та логіко-математичного розвитку;
3. Розвиток креативних здібностей та виховання морально-естетичних почуттів в процесі театралізованої діяльності дошкільників.