Наш дошкільний заклад
Меню
Новини
Кадровий склад педагогів закладу

В закладі працює 24 педагоги (12 з вищою освітою та 12 з середньою спеціальною), з них:

- 2 педагоги-спеціалісти вищої категорії;

- 4 мають звання "Вихователь-методист";

- 3 педагоги-спеціалісти другої категорії.

 

 

Туранська Тетяна Миколаївна - завідувач ДНЗ
Освіта: Київський державний педагогічний інститут, викладач дошкільної педагогіки і психології, методист дошкільного виховання.
Педагогічний стаж роботи 40 років. Очолює колектив дошкільного закладу з 1997р. Неодноразово нагороджувалась за сумлінну працю грамотами управління освіти Вінницької облдержадміністрації та Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання "Вихователь-методист".

Стахміч Євгенія Сергіївна - вихователь-методист.
Освіта: Вінницький комунальний гуманітарно-педагогічний коледж, вихователь дітей дошкільного віку; Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, організатор дошкільної освіти, вихователь дітей дошкільного віку; Тернопільський національний економічний університет, спеціаліст з фінансів.
Педагогічний стаж роботи 12 років. Нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради.
Спеціаліст другої категорії

 Коваль Вікторія Олегівна - вихователь групи №1 "Смішарики"
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вчитель початкових класів.
Молодий спеціаліст
 
Ткачук Наталія Василівна - вихователь групи №1 "Смішарики"
Освіта: Вінницьке педучилище, вихователь дітей дошкільного віку.
Педагогічний стаж: 14 років.
 
Максимова Лариса Василівна - вихователь групи №2 "Смайлик"
Освіта: Вінницьке педучилище, вчитель початкових класів.
Педагогічний стаж: 20 років.
 
 Янголь Галина Вікторівна - вихователь групи №2 "Смайлик"
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вчитель української мови і літератури.
Молодий спеціаліст
Пугачук Алла Єдуардівна - вихователь групи №3 "Зернятка".
Освіта: Барське педагогічне училище, вихователь ДНЗ.
Педагогічний стаж: 26 років.
Звання "Вихователь-методист". 

 

Левченко Анастасія Ігорівна - вихователь групи № 3 "Зернятка". 
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вихователь дітей дошкільного віку.
Молодий спеціаліст

 

Олійник Юлія Віталіївна - вихователь групи №4 "Казочка"
Освіта: Вінницький обласний комунальний педагогічний коледж, вихователь дітей дошкільного віку.
Педагогічний стаж: 11 років.

 

Довгалюк Ангеліна Василівна - вихователь групи № 4 "Казочка"
Освіта: Вінницький обласний комунальний педагогічний коледж, вихователь дітей дошкільного віку.
Педагогічний стаж: 2 роки

 

 

Стасюк Анастасія Володимирівна - вихователь групи № 5 "Сонечко". 

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вихователь дітей дошкільного віку.
Молодий спеціаліст
 

Мусієнко Тетяна Василівна - вихователь групи №6"Капітошка"
Освіта: Вінницьке педучилище, вихователь ДНЗ.
Педагогічний стаж: 22 роки.
Звання "Вихователь-методист".
Рябчинська Оксана Володимирівна - вихователь групи №6 "Капітошка"
Освіта: Вінницьке педагогічне училище, вихователь ДНЗ.
Педагогічний стаж: 20 років.
Лисаковська Олена Валеріївна - вихователь групи №7 "Мрійники"
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вчитель української мови і літератури.
Педагогічний стаж: 14 років.
Спеціаліст другої категорії.
 
Шмигун Олена Василівна - вихователь групи №7 "Мрійники"
Освіта: Вінницький обласний гуманітарно-педагогічний колледж, вихователь дітей дошкільного віку
Педагогічний стаж: 6р. 
Спеціаліст другої категорії. 
Малогулко Ніна Степанівна - вихователь групи №8 "Чомучки"
Освіта: Житомирський педагогічний інститут, вчитель математики.
Педагогічний стаж: 36 років.
Спеціаліст вищої категорії, звання "Вихователь-методист"
 

Яворська Марія Дмитрівна - вихователь групи №8 "Чомучки"

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вихователь дітей дошкільного віку. 

Молодий спеціаліст
Солонінко Надія Дмитрівна - вихователь групи №9 "Ромашки"
Освіта: Уманський державний педагогічний університет, викладач дошкільної педагогіки та психології, практичний психолог.
Педагогічний стаж: 5 років

 

Юрчак Марина Ігорівна - вихователь групи №9 "Ромашки"
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вихователь дітей дошкільного віку.
Молодий спеціаліст
Палащук Ольга Олексіївна - вихователь групи №10 "Калинонька"
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. Коцюбинського, вчитель української мови та літератури. 
Продовжує навчання за спеціальністю «Дошкільне виховання»
Педагогічний стаж: 3 роки
  
Гуцол Діана Павлівна - вихователь групи №11 "Пізнайки"
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вчитель географії і екології.
Педагогічний стаж: 3 роки
 
 Король Тетяна Володимирівна - вихователь групи № 11 "Пізнайки". 
Освіта: Вінницький державний педагогічний університет, вихователь дітей дошкільного віку.
Молодий спеціаліст
 

 


  
Радаєва Ірина Олександрівна - музичний керівник
Освіта: Саранське державне музичне училище, учитель музики
Педагогічний стаж: 30 років.
 
Сокіл Марія Олегівна - музичний керівник.
Освіта: Вінницьке музичне училище, викладач музики.
Педагогічний стаж: 26 років.