Головна Реєстрація до дитсадка Конкурси, події Відеогалерея Звітування про позабюджетні кошти Прозорість та відкритість закладу Дистанційне навчання Меню Звернення громадян
Розмір плати батьків за харчування дітей в ЗДО

РОЗМІР ПЛАТИ ДЛЯ БАТЬКІВ
ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДІ

Вартість харчування з 01.01.2024р.

Відповідно Рішення виконавчого комітету  ВМР від 21.12.2023 № 3286  "Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади ... "  з 01 січня 2024 року вартість харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади в день становить:

Для дітей, віком від одного до чотирьох років - 48,00 грн

Для дітей, віком від чотирьох до шести (семи) років - 64,00 грн

Також установлено розмір плати батьків за харчування дітей в закладах дошкільної освіти, розташованих у м. Вінниці, та у КЗ «Вінницько-Хутірський заклад дошкільної освіти Вінницької міської ради» - 75% від вартості харчування в день.

Відповідно батьки сплачуватимуть
за харчування дітей в КЗ "ДНЗ №57 ВМР" за день фактичного перебування:

Ясельні та молодші групи  - 36 грн

Середні та старші групи  - 48 грн